05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

DRAGI UČENCI, SPOŠTOVANI STARŠI!

Počitnice so pri koncu in s 1. septembrom 2020, vstopamo v novo šolsko leto, novim znanjem, podvigom in izzivom naproti. Veselimo se, da trenutna epidemiološka slika dopušča aktiviranje modela B-OŠ, ki omogoča, da se v šolo vrnejo vsi učenci od 1. do 9. razreda, z doslednim upoštevanjem ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe SARS – CoV -2.

Da bi lahko zagotovili varnost vseh udeležencev vzgojno izobraževalnega procesa na šoli in kakovostno organizirali pouk, vas pozivamo, da v šolo prihajajo samo zdravi otroci. Z odgovornim ravnanjem, upoštevanjem in izvajanjem vseh higienskih priporočil in ostalih ukrepov nam bo uspelo zagotoviti varno, vzpodbudno in prijetno učno okolje. V naslednjih dneh boste obveščeni o voznih redih in o vseh podrobnostih, ki jih morate vedeti pred pričetkom pouka.

Uživajte še zadnje sladke počitniške dni!

Sebastijan MAVRIČ, ravnatelj

Dostopnost