05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

 MIZS slo       javnis      ess

Spoštovani starši, učenci!

Naša šola se je prijavila na Javni razpis POPESTRIMO ŠOLO za obdobje 2014/2015 in bila na razpisu tudi izbrana.

Javni razpis financirata Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Javni razpis se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov za obdobje 2007-2013, znotraj 3. razvojne prioritete:«Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja«, 1. Prednostne usmeritve: »Izboljšanje kakovosti in učinkovitosti sistemov izobraževanja in usposabljanja«, operacija »Spodbujanje izvajanja programov Popestrimo šolo v letih 2014, 2015«.

pdf button   Obvestilo najdete TUKAJ.

pdf button   Opis dejavnosti najdete TUKAJ.

pdf button   Prijavnica za otroka najdete TUKAJ.

 

Obvestila za učence so objavljena TUKAJ.

Dostopnost