05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Zadnji teden pred počitnicami je bil v podaljšanem bivanju praznično obarvan. Iz učilnic so donele božične pesmi, dišalo je po cimetu, saj smo si priredili pravo praznično čajanko. Seveda pri čajanki ni manjkalo malih prigrizkov – dišečih piškotov, na mizah pa so bili praznični pogrinjki. Čaj smo si skuhali sami in bil je prav slasten.

V sredo smo imeli zelo poseben obisk. Ne boste verjeli, kdo nas je obiskal: sam dedek Mraz! Vsi smo bili presenečeni, ker obiska nismo pričakovali. Lepo nas je pozdravil in z nami pokramljal, otrokom pa prinesel bombončke. S seboj je imel tudi lepo zavita darila in vsaka skupina je dobila eno. Učenci so jih z veseljem nemudoma odvili. Dobili so družabne igre, kocke in karte, s katerimi si bodo v podaljšanem bivanju krajšali čas. Dedku Mrazu smo se zahvalili za prihod in darila, skupaj smo se še fotografirali. Obljubil nam je, da naslednje leto spet pride.

Učiteljice PB

Dostopnost