05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

slika1Z »Mladimi turisti« smo obiskali Jezerino, katere pred tem še marsikdo ni poznal. Naša turistična vodiča sta bila Lana in Domen, ki sta nam o Jezerini povedala marsikaj zanimivega.

Urili smo tudi naše voditeljske sposobnosti in o Jezerini posneli kratek promocijski filmček. V kratkem se odpravljamo še na potep po drugih lokalno znamenitih točkah.

S prvimi znanilci pomladi smo tudi z našimi vrtnarji pričeli z delom. Posejali smo različne rastlinice, ki smo jih pred kratkim že presajali. Sedaj se odpravljamo na vrt, kjer bomo pripravili vse potrebno, da bo naše delo obrodilo čim večje in čim boljše sadove.

Mladi naravoslovci smo pa že pravi mali »Einstein-i«. Pri urah izvajamo različne poskuse, spoznavamo zakonitosti in lastnosti narave in se pri tem močno zabavamo. Vedno z nestrpnostjo pričakujemo kakšen bo rezultat po izvedenem poskusu. 

Slike:

{AG}slike_novice/2015_pestro_dogajanje_pos{/AG}

Dostopnost