05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Toplo septembrsko sredo, 21. 9. 2022, smo pri izbirnem predmetu raziskovanje organizmov v domači okolici izkoristili za obisk Obalnega zavetišča za živali Sveti Anton. Doživeli smo prijazen sprejem: predstavili so nam psička Otisa in nas popeljali na ogled zavetišča. Na koncu smo se igrali in pocrkljali še s prisrčnimi pasjimi mladički. Mi smo v družbi živali res uživali, želimo pa si, da bi vse živali čim prej odšle od tam, našle svoj dom in tople človeške lastnike. 

Ob našem septembrskem obisku smo v zavetišče prinesli nekaj hrane in dobili idejo, da bi želeli prispevati še več. Zato vas vabimo k zbiralni akciji, ki bo potekala do 14. 10. 2022 na naši šoli (pred učilnico gospodinjstva). Prispevate lahko: 

  •  hrano za mačke in pse ter 
  •  odeje in stare rjuhe. 

Pomagajte nam, da skupaj napolnimo male želodčke in poskrbimo, da bo živalim v prihajajočih mrzlih dneh življenje vsaj malo prijetnejše.  

 

Učenci in učitelj Jaka Nemanič 

Dostopnost