05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V torek, 3. 12. 2019, smo učenci in učitelji okraševali šolo, da bi si pričarali praznično decembrsko vzdušje.

Prvi dve šolski uri smo izdelovali okraske za šolske hodnike. Po malici smo se posvetili okraševanju matične učilnice. Vsi smo bili zelo ustvarjalni in spretni, kakor iskrice so se prižigale nove ideje, zato smo lahko na svoje delo zelo ponosni. V nasprotju s potrošniško mrzlico so vsi okraski na naši šoli delo naših rok in spretnih prstkov, poleg tega pa so v večini izdelani iz papirja in odpadnih ter razgradljivih materialov. V večnamenskem prostoru so razstavljeni izdelki učencev višje stopnje, zapisali pa smo tudi nekaj božično-novoletnih misli in voščil.

Med okraševanjem so po šoli zvenele tradicionalne božične-novoletne melodije in prijetno smo se zazibali prihajajočim prazničnim dnem naproti. Tako se je tudi na zunaj naša šola odela v svetlikajoče, čarobne barve in v tem duhu bomo vsi skupaj pričakali proste počitniške dni.

Melanija Šturm in Teja Ucin, 7. razred

Dostopnost