Smo v obdobju zaključkov šolskega leta, krožkov, projektov …

Nekateri učenci 3. razredov smo celo šolsko leto pridno brali v naši šolski knjižnici s Tamaro in psičko Chispo iz društva Tačke Pomagačke. Ugotovili smo, da smo branje izboljšali ter pridobili večje veselje do branja nasploh. Ugotovili smo, da nam branje resnično širi obzorje. Terapevtski par je bil letos prisoten tudi pri urah dodatne strokovne pomoči. Specialna pedagoginja ju je z veseljem vključila v svoje delo. Za trud smo učenci dobili lepe kužaste pohvale, Tamari pa smo se zahvalili z rožico.

Z veseljem bosta s Chispo na naši šoli nadaljevali delo tudi v prihodnjem letu. Veseli smo, da so nas celo leto podpirali ravnatelj, učiteljici 3. razredov, specialna pedagoginja in knjižničarka. Hvala vsem.

“Tačkasti bralci” in učiteljica Fanči Klobučar