05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V torek, 10. 3. 2015, bomo za učence osmih razredov organizirali kulturni dan.

 V letošnjem šolskem letu se je naša šola vključila v Nacionalni filmsko-vzgojni program, ki omogoča učencem 4. in 8. razredov brezplačen ogled kakovostnih mladinskih filmov s spremljevalnimi dejavnostmi (pogovori, delavnice). Več o programu.

V torek, 10. 3. 2015, bomo v okviru tega programa organizirali za učence osmih razredov kulturni dan. Najprej si bodo v Kosovelovem domu v Sežani ogledali nizozemski mladinski film Še žal ti bo! V Divači pa bodo obiskali Muzej slovenskih filmskih igralcev.

Ogled filma v Kosovelovem domu je brezplačen. Prevozne stroške bo poravnala Občina Hrpelje-Kozina. Vstopnino v Muzej slovenskih filmskih igralcev, ki znaša 3 EUR, bodo plačali učenci naknadno po položnici.

Daša Rebec

Dostopnost