05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V petek, 27. 5. 2022, smo si v podaljšanem bivanju priredili malo drugačen dan – knjižni dan. Izvedli smo čisto pravi knjižni sejem. Učenci so v šolo prinesli svoje knjige od doma, ki so jih že prebrali in jih želeli zamenjati za nove. Kaj pa plačilo? Za vsako prineseno knjigo so dobili kuponček, ki so ga zamenjali za novo knjigo. Tudi toplo in sončno vreme je bilo naklonjeno knjižnemu dogodku, saj smo sejem postavili pod nadstrešek za šolo. Učenci so bili navdušeni in radovedno listali po novih knjigah. Vsi smo bili mnenja, da naslednje leto knjižni sejem ponovimo in k sodelovanju spodbudimo še več učencev.

Katero koli knjigo smo si tistega dne izbrali, smo začutili, da so knjige sanje, ki jih držimo v rokah. 

 

Učiteljice podaljšanega bivanja

Dostopnost