05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Naslovna

V četrtek, 3. marca 2016, smo se tri učenke iz naše šole odpravile v Lucijo. Po pouku nas je pred šolo počakal kombi. Na njem so bili tudi učenci iz Divače, Komna in Dutovelj. Po kratki vožnji smo prispeli na cilj. V Osnovni šoli Lucija smo odložili svoje stvari in se odpravili fotografirat. Ob obali smo imeli eno uro časa za fotografiranje. Ko smo dobili fotografije, ki so nam bile všeč, smo se odpravili nazaj v šolo. Tam nas je pričakala malica. Potem smo odšli v računalniško učilnico. S programom PhotoFiltre smo morali preurediti eno ali več slik. Naše druženje se je bližalo koncu, zato so nam podelili še priznanja za sodelovanje. Polne novih izkušenj in malce utrujene smo se odpravile domov.

Nastja Požar, 9. b

Več slik najdete TUKAJ.

Dostopnost