05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Naslovna1

V soboto, 19. marca 2016, smo se učenci likovnega snovanja iz OŠ DBB Hrpelje odpravili v Škocjanski zatok. Prijazni gostitelji so nas dokaj hitro sprejeli in nas opremili z malico in platni, ki smo jih potrebovali za slikanje. Napotili so nas po učni poti, ki je opremljena z opazovalnicami za raznovrstne ptice. Ko smo našli primeren prostor z lepim razgledom na pokrajinske sipine, smo se namestili. Prišel je čas, ko smo svojo likovno nadarjenost prelili na platna, ki so postala čudovite slike. Za naše delo smo bili nagrajeni tudi s priznanji. Naše umetnine bodo glavno opazovalnico krasile vse do prvega tedna v aprilu. Po končanem ustvarjanju pa smo si popoldne polepšali z urico v Planetu Tuš v Kopru.

Martina Fontanot, Nina Mezgec in Jernej Bernetič, 9.a

Dostopnost