05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

IMG 1411

V torek,12.5. smo se učenci 3.razreda in ostali zbrali v krajevni knjižnici.

Tam smo predstavili delo celoletnega projekta Terapije s psičkom.Zapeli smo pesmici Tačke Pomagačke ter Kuža Pazi,odigrali lutkovni prizorček.Pikič je pesmico gibalno spremljal.:) Naše delo je razstavljeno tudi na plakatih. Andreja Lenassi nam je v tem letu s temi terapijami veliko pomagala pri veselju do branja, urjenju branja ter pogovori o odgovornosti, empatiji ter odnosih do živali in nasploh. Dnevi, ko je prihajala na šolo,so bili za nas praznik.Zunaj smo se igrali s psički terapevti pripravniki in resnično uživali.Še enkrat hvala Andreji in Pikiču za veliko vrečo lepih trenutkov. Naše delo bo posneto tudi na televiziji Koper.

Fanči Klobučar

Več slik najdete TUKAJ

 

Dostopnost