05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Kolesarski izpit je v petem razredu za učence eno najpomembnejših opravil, ki ga desetletniki opravijo v pomladnih mesecih. Teoretičnim vsebinam sledi praktična vožnja, zato so starši pogosto primorani dnevno tovoriti kolesa od doma v šolo in popoldan nazaj. Šola je sicer imela nekaj koles, le-ta pa so bila v izjemno slabem stanju in praktično neuporabna, zato smo se s prošnjami obrnili na različna podjetja. Nekatera so se velikodušno odzvala in tako s finančnimi donacijami pomagala obnoviti šolski kolesarski vozni park. Z velikim veseljem ter neizmerno hvaležnostjo smo kolesa že uporabili v juniju, ko so naši petošolci opravljali in tudi uspešno položili kolesarski izpit.

Iskrena hvala podjetjem:

-ECOWASH d.o.o, 
-KERN d.o.o., 
-ADRIATIC SLOVENICA d.d. in 
-TERMOPLASTI-PLAMA d.o.o.

Tudi z vašo pomočjo bodo naši učenci bolje usposobljeni in posledično v prometu varnejši.

Sebastijan MAVRIČ, ravnatelj

Dostopnost