ŠOLSKO LETO 2023/2024
UČITELJI 1. IN 2. TRILETJE
Učitelj | Poučuje | Razrednik |
Petra Vidmar | razredni pouk | 1. a |
Suzana Bernetič | razredni pouk | 1. b |
Tina Babuder | razredni pouk | 1. c |
Martina Kandare | razredni pouk | 2. a |
Mojca Čermelj | razredni pouk | 2. b |
Natalija Volf | razredni pouk | 3. a |
Sandra Vuleta | razredni pouk | 3. b |
Jasmina Bubnič | razredni pouk | 4. a |
Kristina Gustinčič | razredni pouk | 4. b |
Jerica Carič | razredni pouk | 5. a |
Marija Sladič | razredni pouk | 5. b |
Martina Škerjanc | druga strokovna delavka v 1. a, podaljšano bivanje 1. a | |
Klara Valenčič | druga strokovna delavka v 1. b, podaljšano bivanje 1. b | |
Monika Gombač | druga strokovna delavka v 1. c, podaljšano bivanje 1. c | |
Ava Slejko | podaljšano bivanje 2. a in 5. b | |
Sabina Jejčič Turk | podaljšano bivanje 2. b in 5. a | |
Frančiška Klobučar | podaljšano bivanje 3. a in 5.b | |
Ivjana Rožac | podaljšano bivanje 3. b in 5. a | |
Maja Hlad Križman in Ksenija Generali | podaljšano bivanje 4. a in 5. b | |
Nuša Pangos | podaljšano bivanje 4. b in 5. a | |
Andrejka Lukač | angleški jezik 3., 4. r | |
Sabina Jejčič Turk | NIP prvi tuji jezik angleščina 1. b, 1. c, 2. r, 5. b | |
Petra Vidmar | NIP prvi tuji jezik angleščina 1. a | |
Ksenija Generali | NIP italijanščina 4., 5. in 6. r | |
Helena Menger | angleški jezik 5. a | |
Frančiška Klobučar | glasbena umetnost, 5. a, OPZ1 | |
Sebastijan Mavrič | glasbena umetnost, družba 5. b | |
Tea Kocjančič | dodatna strokovna pomoč | |
Maja Sulčič | dodatna strokovna pomoč | |
Maja Hlad Križman | dodatna strokovna pomoč | |
Jerneja Škrlj | dodatna strokovna pomoč | |
Lilijana Drobnjak | individualna in skupinska pomoč |
UČITELJI 3. TRILETJE
Učitelj | Poučuje | Razrednik |
Peter Kastelic | šport, izbirni predmeti | 6. a |
Ava Slejko | šport | 6. b |
Mirjana Metlika | kemija, naravoslovje, izbirni predmeti | 7. a |
Sandra Starc | matematika | 7. b |
Dejan Čeranič | šport, izbirni predmeti | 7. c |
Jaka Nemanič | biologija, gospodinjstvo, izbirni predmeti | 8. a |
Tjaša Trampuž | slovenski jezik | 8. b |
Helena Menger | angleški jezik, izbirni predmeti | 9. a |
Suzana Štavar | geografija, zgodovina | 9. b |
Ingrid Škerjanc | matematika, izbirni predmeti | |
Barbara Hrvatin Novak | angleščina, izbirni predmeti | |
Anita Penko Maslo | glasbena umetnost, OPZ, MPZ | |
Frančiška Klobučar | glasbena umetnost, OPZ | |
Nuša Pangos | likovna umetnost, državljanska kultura in etika | |
Jaka Višnjevec | Fizika, izbirni predmeti | |
Vesna Marion | likovna umetnost, izbirni predmeti | |
Daša Rebec | zgodovina, državljanska kultura in etika | |
Rosana Švara | tehnika in tehnologija, izbirni predmeti | |
Simona Krebelj | slovenski jezik | |
Tea Kocjančič | dodatna strokovna pomoč | |
Maja Hlad Križman | dodatna strokovna pomoč | |
Maja Sulčič | dodatna strokovna pomoč | |
Jerneja Škrlj | dodatna strokovna pomoč | |
Lilijana Drobnjak | individualna in skupinska pomoč |