05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Naslovna 1

V ponedeljek, 17. 5. 2016, smo se prostovoljci od 6. do 9. razreda odpravili na Veseli dan prostovoljstva v Ljubljano. Tja smo prispeli okrog 13h in že navdušeno začeli z okraševanjem stojnice. Na Prešernovem trgu se je predstavilo okoli 80 prostovoljnih organizacij in približno 500 prostovoljcev. Namen prireditve je predstavitev prostovoljnih organizacij, zabava, druženje. Prostovoljci se predstavijo na stojnicah, kjer imajo različne animacije, igre, uganke in nastope. Dan prostovoljstva smo preživeli na stojnici, kjer smo delili bonbončke, bučna semena, prijetno besedo in dobro voljo. Sončen torek smo izkoristili še za raziskovanje Prešernovega trga in okolice ter za ogled drugih stojnic. Na koncu smo se zabavali s helijevimi baloni, domov pa nas je pospremil dež. Imeli smo se bombastično in upamo, da se bomo Veselega dneva udeležili tudi prihodnje leto. Pa ne pozabite: Prijazno srce je vodnjak veselja, ki vse v njegovi bližini osveži z nasmehi.

Lana Dodič Ceglar, 9. a

Več slik lahko najdete TUKAJ.

Dostopnost