V četrtek, 4. 1. 2018, je ekipa starejših deklic naše šole nastopila na področnem šolskem tekmovanju v rokometu. Tekmovanje je organizirala OŠ Koper na Bonifiki. Sodelovalo je 7 šol: OŠ Hrpelje, OŠ Sežana, OŠ Lucija, OŠ Izola, OŠ Livade, OŠ Dušana Bordona in OŠ Koper.

Naša ekipa je uvodni del turnirja odigrala zelo dobro in zmagala proti OŠ Lucija, OŠ Dušana Bordona in OŠ Izola.
Polfinale proti OŠ Koper je bilo v prvem polčasu izenačeno, v 2 .polčasu sta dobra obramba in hitri protinapadi prinesli zanesljivo zmago.
Finalna tekma proti OŠ Sežana je bila izenačena do konca, v zadnjem napadu je naša ekipa zadela 10 sekund pred koncem in veselje po zadnjem sodnikovem žvižgu je bilo nepopisno.
V četrtfinale Slovenije sta se uvrstili prvo in drugouvrščena ekipa – OŠ Hrpelje in OŠ Sežana.
Čestitamo!