05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Naslovna

Prvošolčki so se v mesecu marcu udeležili plavalnega tečaja, ki je potekal v bazenih Term Čatež v Žusterni. Učenci so bili glede na svoje plavalno predznanje razdeljeni v skupine in se pridno učili novih plavalnih veščin.

Vsi nestrpni so vsak dan pred šolo čakali na avtobus, ki jih je odpeljal novim dogodivščinam naproti. Kopalke, plavalna kapa in brisača … vse to so si hitro pripravili in odhiteli k svojim vaditeljem plavanja.  Po začetnem ogrevanju izven bazena so z nasmehom skočili v vodo in veselo zaplavali. Kar naenkrat so postali ˝delfini, morski psi, kiti …˝ in preko različnih dejavnosti v vodi nadgradili svoje plavalno znanje. Po bazenih so se slišali vriski veselja in otroški smeh.

Plavalni tečaj je bil uspešno izpeljan, saj so vsi prvošolčki napredovali v znanju plavanja.

Učiteljici Petra Gec in Mojca Čermelj

Več slik lahko najdete TUKAJ.

 

 

Dostopnost