05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V ponedeljek, 15. 5. 2017, smo se petošolci z učiteljico Suzano Godino Jelušič in gospodom Darijem Jelušičem odpravili na učno pot v Hrpeljah. Pot je bila zabavna in poučna.  Na poti je 24 zanimivosti, ki smo si jih ogledali. Skupaj s sošolci smo spoznavali naravo in si ogledovali naravno in kulturno dediščino. Med potjo smo poslušali tišino in strašili medvede, na poti smo videli slepiče, žabe, poslušali ptiče … Hodili smo tako po vasi, kot po gozdu.

Šli smo do cerkve, kala,”štirnice”, nismo pozabili niti na škavnice. Videli smo veliko različnih dreves in grmov. Ko smo prišli v šolo polni novega znanja, smo komaj čakali, da povemo staršem, kaj vse smo videli. Nekateri jih bomo kot mladi vodniki popeljali po poti ob prvi priložnosti.

Gaja Pučko, 5.r

 

Dostopnost