05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V četrtek, 16. 5. 2019 smo se z učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost Šolski radio in izbirni predmet Multimedija, odpravili v Ljubljano. Obiskali smo Radio 1 in Radio Antena. Sprejela sta nas novinarka Radia 1, Nina Igrutinovič in urednik Radia Antena, Žiga X Gombač. Pokazala in povedala sta nam vse o delu na radiu ter nam predstavila svoje sodelavce. Spoznali smo Anjo Ramšak, Alena Podlesnika, Uroša Bitenca, Matjaža Lovšeta, pozdravili Iztoka Gustinčiča in Tomaža Klepača ter še nekaj drugih sodelavcev. Z Anjo Ramšak so naši učenci snemali zabavna vprašanja, ki so jih v naslednjih dneh predvajali po radiu. Imeli smo se super in priznamo, da sta Radio 1 in Radio Antena zakon – tam delajo res prijazni, zabavni in zagnani ljudje. Resnično smo hvaležni za tak sprejem, zagotovo še kdaj vrnemo!

Mentorja: Maja Sulčič in Samo Meden

Dostopnost