05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

V sklopu mednarodnega meseca šolskih knjižnic smo v naši knjižnici pripravili literarni in likovni natečaj za učence 4. in 5. razredov. V razredu smo najprej prebrali knjigi Janje Vidmar. Četrtošolci so ilustrirali prizore iz knjige Matic je kaznovan, petošolci pa so napisali nadaljevanje zgodbe o deklici Kebari in njenem očetu. Najboljše ilustracije in spise smo razstavili v knjižnici, pridne ustvarjalce pa nagradili s praktičnimi nagradami. Pripravili smo tudi kviz o pisateljici Janji Vidmar, naši letošnji gostji na zaključni prireditvi bralne značke, ki ga bodo učenci 4.-9. razreda lahko reševali do konca novembra.

Vabljeni v knjižnico!

Nagrajenci likovnega natečaja:

Rubi Štimec 4. a

Pia Miklavec 4. a

Ema Renko 4. a

Žan Benčič 4. a

Nagrajenki spisov o Kebarie:

Zala Orešnik 5. b

Mia Miklavec 5. a

ČESTITAMO!

                                                                                               Knjižničarki

 

Dostopnost