05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

20150526 163418

Naša ekipa Fantastični 4 – Amadej Milićev, Jaka Višnjevec, Domen Makuc in Nik Nikolić, se je v sredo, 3. 6., udeležila državnega tekmovanja v splošni razgledanosti za osnovnošolce, imenovano Prvaki znanja.Potekalo je na Dvojezični osnovni šoli 1 v Lendavi.

Sodelovanje na državnem tekmovanju so si zagotovili z odličnim 2. mestom na področnem tekmovanju na Vrhniki.

Namen Prvakov znanja je spodbujanje želje po učenju, druženju in razvijanju občutka odgovornosti do skupine. Vprašanja na tekmovanju pokrivajo številna področja od geografije, zgodovine, glasbe, likovne umetnosti, kemije, biologije, fizike, matematike in drugih predmetov.

V Lendavi so fantje častno zastopali barve naše šole in se uvrstili v zlato sredino.

Čestitamo!

Daša Rebec

Več slik najdete TUKAJ

Dostopnost