IMAG0397

Prvi teden pouka smo tretješolci preživeli drugače kot ostali. Podaljšali smo si vroče poletne počitnice.

Odpeljali smo se na Debeli Rtič, kjer smo uživali v šoli v naravi. Za štiri dni je naš dom postal paviljon Rakovica.Izpopolnjevali smo svoje znanje plavanja v notranjem in zunanjem bazenu.Plavali smo dopoldne in popoldne, razdeljeni v štiri skupine. Delovno vzdušje smo popestrili z igrami v vodi.

Že prvi večer smo v našem domu gostili učence drugih šol. Ogledali smo si risanko Krudovi. Pod vodstvom animatorke Ane smo na zanimiv način iskali skriti zaklad. Po navodilih smo v skupinah zbirali razne predmete in rastline. Na koncu smo odkrili, da se zaklad skriva v pravem prijateljstvu.

Izkazali smo se tudi kot dobri pevci, plesalci in navijači. Nastopali smo na Rtič ima talent.Radovedno smo prisluhnili vrtnarki, ki nam je razkazala mediteransko rastje naravnega parka Debeli Rtič.Veliko plavanja in iger v vodi  nam je spraznilo želodčke. Komaj smo čakali na slastne obroke.

Zadnji dan smo pokazali svoje znanje plavanja in prejeli pohvale ter bronaste in srebrne delfinčke.

3.razred

Več slik najdete TUKAJ