05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Navijanje

Petek, 18. 09. 2015, je bil kot nalašč za izvedbo šolskega krosa, ki so se ga udeležili prav vsi razredi naše šole.

Toplo septembrsko sonce in hoja na prizorišče sta tekmovalce prijetno ogrela in že je napočil čas za tek. Učitelj Dejan je pred startom tekmovalce spomnil na pravila tekmovanja ter športno obnašanje in kros se je lahko začel. Tekači so se proge zagnano lotili in med tekom dali vse od sebe. Prvi so se po progi pognali prvošolci, nato pa so jim sledili še ostali razredi. Prav posebej so se izkazali učenci, ki so že odtekli ali pa so na svoj tek še čakali ─ ti so namreč ob progi navdušeno navijali in športno spodbujali tekače.

Prav vsak, ki je progo uspešno premagal, je postal zmagovalec; prva tri mesta posamezne starostne skupine pa so bila ovenčana z medaljami in večno slavo, ki jo je zabeležilo oko fotoaparata.

Petra Ražem

Več slik najdete TUKAJ

Dostopnost