05 / 689 20 60 info@os-hrpelje.si

Šolanje na daljavo je prineslo mnoge težave, ki jih nismo znali niti mogli predvideti. Ker nekateri starši zaradi službene odsotnosti težko zagotavljate topel obrok svojim otrokom, bomo v sodelovanju s kuhinjo Vrtca Hrpelje od srede, 18. 11. 2020, nudili topel obrok tudi za vse tiste učence, ki sicer niso upravičeni do brezplačnega obroka, a bi v času šolanja na daljavo topel obrok nujno potrebovali. Zaradi zagotavljanja higienskih priporočil bodo topli obroki že pripravljeni v embalaži za enkratno uporabo. Cena obroka z nepovratno embalažo znaša 3,45€. Stroške boste starši poravnali po mesečni položnici kot običajno.
Učenci oziroma starši kosilo prevzamete pri vhodu v kuhinjo vrtca Hrpelje med 12.00 in 12.30. Prosimo, da pri prevzemu upoštevate varovalne ukrepe NIJZ.
V kolikor bi torej v času šolanja na daljavo potrebovali topel obrok, to prosim sporočite najkasneje do torka, 17. 11. 2020, do 13. ure e-pošto šole info@os-hrpelje.si ali na telefonsko številko 05/689 20 60. Naročilo na obroke velja za ves tekoči teden.

Dostopnost